Neden Baretsiz Adam ?

Updated: May 21, 2020

Merhaba Baretsiz Adam okurları ve takipçileri.


İlk yazımda değerli okurlarımın ve meslektaşlarımın bir kaç sorusunu yanıtlayacağım.

Neden Baretsiz Adam Ve Neden Böyle Bir Site ?


Şöyle ki restorasyon işinde henüz üçüncü yılım ilk günden beri hatta üniversite zamanlarımdan itibaren restorasyona dair bir website bir blog hayalim vardı, bu da ülkemizinde içinde bulunduğu coronavirüs'ünden dolayı geçirdiğimiz karantina günlerinde gerçekleştirmeye nasip oldu.


İsim olarak çok fazla düşünmedim kendi kişisel adımın websitede bulunması yada kişisel adım üzerine bir restorasyon sitesi çok saçma olurdu çünkü hayalimde ki website; gerek restorasyon üzerine konuşup gerek restorasyon üzerine tartışacağımız ve biliyorsunuz ki restorasyon sektörü sürekli öğrenmeye açık bu yüzden bilgi alışverişi olacak yediden yetmişe bütün restoratörlerin, konservatörlerin bu sektörde olan meslektaşlarımın tecrübelerimizi birbirimize aktarabileceğimiz bir ortak noktamız olsun istedim.

Baretsiz Adam ismi ise benim baret takmayı sevmememden geliyor :) öncelikle bunu tabi ki tavsiye etmiyorum kötü örnek örnek değildir lütfen :) İsmimiz Baretsiz Adam ama Logomuz baretli arkadaşlar :) gerçi mesleğin içindekiler bilir zaten ama biz restoratörler sadece iş güvenlik kontrolleri geldiği zaman takıyoruz bu ayrı bir konu :) :) ..


Sormak istediğiniz sorularınız yada isteklerinizi yorum kısmında belirtirseniz çok uzun sürmeden cevaplarım sağlıcakla kalın .. :)


53 views0 comments

Recent Posts

See All

©2020, BaretsizAdam tarafından Wix.com ile kurulmuştur.